CHCESZ TULIĆ MALUSZKI? ZOSTAŃ POGOTOWIEM RODZINNYM!

Asia jest oazą spokoju i cierpliwości. W tym zawodzie to jedne z najważniejszych umiejętności. Bo przyjmując do swojego domu dwa, trzy lub nawet cztery maleństwa, trzeba się liczyć z tym, że będzie się działo. U Asi w mieszkaniu młodzi dżentelmeni (w tej chwili jest ich czterech) mają setki pomysłów na zrobienie domowego chaosu. No może z wyjątkiem maluszka, który na razie jeszcze nie siada i nie raczkuje.

Jak widzicie, Pan Loczek właśnie zabrał się za karmienie ????butelką najmłodszego kolegi. Znalazł na to czas w przerwie pomiędzy zaczepkami z rocznym Panem Błyskawicą, który sprytem i szybkością potrafi zadziwić wszystkich gości. Pan Loczek nie ma wątpliwości, że paluszki współtowarzysza są smaczniejsze niż te w jego miseczce i że woda z butelki Błyskawicy gasi pragnienie bardziej i lepiej.

Ci dwaj panowie testują razem wszystko, co się da. Pan Loczek jako ten starszy daje przykład, jak się bawić, jak sprzątać wieczorami zabawki, jak głaskać koty i jak się przytulać do ukochanej cioci Asi. Takich rzeczy Pan Błyskawica dotychczas nie znał. Gdy zamieszkał w pogotowiu rodzinnym, wszystko było dla niego nowością. Teraz uczy się poznawać świat w towarzystwie opiekunek, która dbają o jego potrzeby.

Bo to właśnie na tym polega praca, którą wykonuje Asia. Jako rodzina zastępcza prowadząca pogotowie rodzinne Asia tuli, karmi, zapewnia poczucie bezpieczeństwa, dba o wykonanie diagnoz u specjalistów, wozi na rehabilitację, terapie i masaże, a część zabiegów robi także sama w domu.

Pomaga jej w tym druga opiekunka zatrudniona przez nas oraz wolontariuszka.

Chcesz pracować tak jak pani Joanna Kowalska? Marzysz o pracy, w której będziesz mogła tulić maluszki? Jeśli mieszkasz w Łodzi, to napisz do nas lub zadzwoń pod numer 506 980 979.

 

 

Polecane aktualności

Zasmakuj studiowania w Łodzi – branża Life Science

Marta Grzegorzewska / BOIZ

Maturzyści z klas biologiczno-chemicznych z I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim... więcej

Wiceprezydent Łodzi Adam Pustelnik wraz z uczniami i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 70 Bogumiłą Cichacz. fot. P. Wacławiak, UMŁ.

Kokardy od łódzkich dzieci na święto niepodległości!

Katarzyna Zielińska / Oddział Dziedzictwa Łodzi

1500 biało - czerwonych rozetek wykonały dzieci z łódzkich szkół. 11 listopada trafią do łodzian... więcej

Bohater po sąsiedzku. Odznaczenie Józefa Skrzyneckiego Honorowym Krzyżem Inki

Gabriel Peryt / Oddział Dziedzictwa Łodzi

W ostatnią niedzielę towarzyszyliśmy Panu Józefowi Skrzyneckiemu podczas ceremonii wręczenia... więcej

ŁCW

Legalizacja pobytu-niezbędnik dla cudzoziemców

Patrycja Wilczyńska/BAM i Aleksandra Skvyrska

22 maja w Fabryce Aktywności Miejskiej odbędzie się ważne spotkanie na poważny temat: LEGALIZACJA... więcej

Warsztaty- Niemcy dołaczają do cyklu "Dookoła świata"

Patrycja Wilczyńska/BAM

"Dookoła świata" to cykliczne warsztaty w Fabryce Aktywności Miejskiej, które są lubiane i coraz... więcej