Dla rodziców

Żłobek nr 10 jest usytuowany blisko centrum miasta w spokojnej pełnej zieleni dzielnicy Karolew. Mieści się w wolnostojącym budynku przy ulicy Karolewskiej 70/76, który okala duży ogród z wydzielonym placem zabaw dla dzieci. Łatwo do nas dojechać tramwajami linii 10, 12, 14.

Nasza placówka ma do dyspozycji 70 miejsc. Dzieci uczęszczają do dwóch grup wiekowych

  • grupa I – dzieci od 1 do 2 lat - 30 miejsc,
  • grupa II – podzielona na dwie podgrupy dzieci w wieku 2–3 lata (2 razy po 20 dzieci, łącznie – 40 miejsc)

Pracujemy w godzinach: 6.00 – 17.00

Kierownik żłobka – pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30

Opiekę i wychowanie zapewnia wykwalifikowana, pełna pasji kadra pedagogiczna, której praca z małym dzieckiem daje dużą satysfakcję i pozwala każdego dnia poznawać niezwykły świat dziecka. W procesie opiekuńczo – wychowawczym szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo dzieci. Staramy się stwarzać dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju.

Dzieci mają do dyspozycji bawialnie wyposażone w zabawki i sprzęt wspierający ich rozwój. Każdego dnia poprzez zabawę dzieci uczą się czegoś nowego. Słuchają muzyki i tańczą, śpiewają, słuchają wierszyków, bajek, malują, rysują, lepią, układają, pochłania je też wiele innych aktywności. Zostawiamy dzieciom wolny wybór i czas na swobodną zabawę. Współpracujemy z rodzicami zachęcając do udziału w organizowaniu uroczystości związanych ze świętami, pikniki rodzinne itp.

Przyjęcia trwają cały rok jeśli tylko są wolne miejsca.

Konsultacje dla rodziców odbywają się w n/w terminach:

Grupa I

  • 30 V 2019

Grupa II

  • 10 V 2019

Zajęcia dodatkowe odbywające się w naszym żłobku:

  • Język angielski ( w grupie II)

  • Rytmika

  • Gimnastyka korekcyjna( w grupie II)