Nowy inwestor w Łodzi

Wiszące ogrody, smart home, mini akademik czy loft w stylu kamienicy? Takie projekty realizuje w naszym mieście firma Revisit Home.

Jedna z inwestycji firmy Revisit Home - Akademik, ul. 6 Sierpnia 72 (wizualizacja)

- Inwestycje, w tym wymagające inwestycje rewitalizacyjne nie ustają w mieście, pomimo niesprzyjających warunków ekonomicznych związanych z trwającą pandemią. W cieniu wielkich, publicznych i prywatnych inwestycji, działają także lokalni bohaterzy łódzkiej rewitalizacji- tacy jak p. Tomasz Góra i p.Wojciech Orzechowski, reprezentujący  grupy inwestorskie skupione wokół spółek Revisit Home i Rewitalizacja Kamienic. Swoimi projektami prowadzonymi w szeroko pojętym w centrum Łodzi,  przyczyniają się zarówno do infrastrukturalnej jak i społecznej odnowy tej strategicznej dla nas części miasta. Przedsięwzięcia te reprezentują szerokie spektrum możliwości inwestycyjnych i udowadniają, że Łódź posiada wciąż ogromny potencjał inwestycyjny, szczególnie dla inwestorów stawiających na unikatowe projekty z rozwijającego się w naszym mieście sektora premium. Firma Revisit Home zadbała też o studentów łódzkich uczelni. Pomimo bieżących i  przejściowych problemów zmniejszonego zapotrzebowania na akademiki, podjęła się realizacji butikowego, komfortowego domu studenckiego. Dzięki współpracy z renomowanym i doświadczonym w rewitalizacji architektem - p.Dariuszem Witasiakiem, powstają w centrum Łodzi inwestycje wyróżniające się architekturą i funkcjonalnością, takie jak lofty czy zielone, kaskadowe apartamenty. Jeszcze raz gratuluję grupie inwestorskiej Revisit Home i Spółce Rewitalizacja Kamienic oraz współpracującym z nimi architektom za wkład w odnowę miasta, za odważne, wyróżniające się projekty. Życzę Panom Tomaszowi i Wojciechowi dalszych sukcesów. Zachęcam kolejnych inwestorów do współpracy oraz do lokowania i rozwijania biznesu w Łodzi. - powiedział Adam Pustelnik, wiceprezydent Miasta Łodzi.

Polecane aktualności

Konferencja prasowa z udziałem Wiceprezydenta Adama Pustelnika

Firma CanPoland uruchamia w Łodzi zakład wytwarzający surowiec farmaceutyczny na bazie konopi indyjskich

Marcin Masłowski / UMŁ

CanPoland SA to firma z branży farmaceutycznej, wiodący, polski eksporter medycznej marihuany, który... więcej

Konferencja prasowa pod siedzibą Bartolini Air

Widokowy lot nad Łodzią, trening strzelecki, czy kulturalny wieczór w teatrze? Co jeszcze przygotowaliśmy na tegoroczne licytacje WOŚP?

Agnieszka Rutkowska / UMŁ

Więcej informacji oraz linki do licytacji poniżej. więcej

Jemy w Łodzi - Pizza fest

Pizzomaniacy łączcie się – rusza największe łódzkie święto pizzy

Informacja prasowa

Już w najbliższy piątek 29 stycznia, rozpoczyna się festiwal Pizza Fest organizowany przez Jemy w... więcej

Pierwszy zaszczepiony - Pan Kazimierz, rocznik 1935

Ruszyły szczepienia seniorów na covid. Miasto uruchamia przewozy dla seniorów

Jolanta Baranowska / UMŁ

Pan Kazimierz, rocznik 1935 - jako pierwszy został zaszczepiony na korona wirusa w miejskiej... więcej

Znaleziska podczas prac budowlanych

Podczas budowy nowego pasażu odnaleziono niezwykłe przedmioty

M.Loeffler / ZIM, W. Markiewicz / UMŁ

Co się stanie z zabytkowymi eksponatami odkrytymi na budowie pasażu między ulicami Ogrodową i... więcej