Rozpoczęliśmy pierwsze realizacje w ramach "Planu dla osiedli 2019"

Realizacja jeszcze w lipcu zostanie rozpoczęta lub już trwa na 12 ulicach w mieście. Kolejne realizacje będą sukcesywnie rozpoczynane, aby wszystkie zaplanowane na ten rok inwestycje zostały ukończone.

fot. z arch. UMŁ
Rozpoczęliśmy pierwsze realizacje w ramach "Planu dla osiedli 2019"

Pierwsze realizacje w ramach planu dla osiedli rozpoczęliśmy w Andrzejowie. Przebudowana zostanie w tym roku ulica Sielanki, Dobrej Wróżki i Serenady. Na dniach drogowcy pojawią się również na ulicy Przedwiośnie, Woskowej, Sierpowej, Orkana, czy Żwirowej, na których przekazaliśmy właśnie place budowy. Na kolejne ulice wejdziemy na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy prace rozpoczną się między innymi na Wydmowej, Wróblewskiego, czy Minerskiej. 

Wszystkie te ulicy zyskają nowa utwardzoną nawierzchnię z chodnikami, oraz nowymi nasadzeniami drzew i krzewów, aby te osiedlowe ulice stanowiły miłą przestrzeń do życia. 

Dodatkowo oprócz realizacji budowlanych w tym roku wykonujemy projekty na przebudowę większych dróg jak Krakowska i Obywatelska do których przystąpimy w 2021 r.

Polecane aktualności

Miko Marczyk oraz Szymon Gospodarczyk z trofeami na ściance zdjęciowej

Łodzianin trzeci w Rally di Roma Capitale, Miko Marczyk znów na podium

Michał Grzanka/Wydział Sportu

Mikołaj Marczyk, reprezentujący Łódź i barwy ORLEN Team, zajął trzecie miejsce w Rajdzie Rzymu –… więcej

sztafeta 4x400 m ze złotymi medalami

Łódzcy sprinterzy błyszczą: MP U23 potwierdzeniem ich formy przed Bergen

Michał Grzanka/Wydział Sportu

W dniach 4–5 lipca 2025 w Krakowie odbyły się 42. PZLA Mistrzostwa Polski U23, podczas których… więcej

Rodzinne spotkania w Botaniku - „gdzie woda tam życie”

Mateusz Raczyński

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w dniu 12 lipca 2025 r. (sobota) o godzinie 11.00 na kolejne… więcej

Miejskie Mikrogranty 2025 w Łodzi: Lokalna energia w działaniu!

Radosław Warda / BAM

Łódź po raz kolejny udowadnia, że lokalne inicjatywy mają wielką moc – właśnie ogłoszono wyniki… więcej

Nowa lodówka do dzielenia się jedzeniem na Dąbrowie

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak | Rzecznik prasowy MOPS w Łodzi

Tuż przy prowadzonym na zlecenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi Hostelu Osłonowym… więcej