Zaszczep się w wakacje. Jedną dawką i bez zapisów.

W pięć wakacyjnych, lipcowych i sierpniowych, weekendów będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson – bez wcześniejszych zapisów.

Ja się zaszczepiłem. Dla siebie, dla bezpieczeństwa moich bliskich oraz współpracowników. Teraz czas na Was! – mówi Adam Pustelnik, pierwszy wiceprezydent miasta Łodzi, którzy zaszczepił się w maju.

- Zachęcam do skorzystania z możliwości zaszczepienia się jednodawkowym preparatem Johnson and Johnson. Miejskie centra medyczne przez całe wakacje, w weekendy, będą czekały na tych którzy bez wcześniejszych zapisów chcą przyjść na szczepienie. I tak chociażby w najbliższą sobotę, 24 lipca, w dzień Urodzin Łodzi, w pasażu Schillera od godz. 10 do 18, będą czekali na chętnych medycy z poradni im. Rydygiera. Zarówno w najbliższą sobotę jak i w niedzielę będzie też można skorzystać też ze szczepienia w hali MOSiR przy ul Skorupki 21. Tam kadra Miejskiego Centrum Medycznego im. Jonschera będzie czekała na chętnych od godz. 9 do 14. To tylko najbliższy weekend. Podobną możliwość damy łodzianom w kolejnych tygodniach. Medycy z miejskich poradni będą dostępni dla chętnych na szczepienia w parkach, na skwerach czy ponownie przy Piotrkowskiej.  Ja się zaszczepiłem. Dla siebie, dla bezpieczeństwa moich bliskich oraz współpracowników. Teraz czas na Was! – mówi Adam Pustelnik, pierwszy wiceprezydent miasta Łodzi, którzy zaszczepił się w maju.

Szczepienia zaplanowano:

Terminy szczepień:

 

- 24 lipca, godz. 10.00 - 18.00, „Piknik Weterana”, Pasaż Schillera

 

- 24-25 lipca, godz. 9.00 - 14.00, hala MOSiR, ul. Skorupki 21

 

- 31 lipca i 1 sierpnia, godz. 12.00 - 19.00, „Piknik na Młynku”, park na Młynku, ul. Śląska 168

 

- 7 sierpnia, godz. 12.00 - 19.00, Piknik Miejski, hala sportowa MOSiR w Parku Baden - Powella

 

- 21 sierpnia, godz. 12.00 - 19.00, Piknik Miejski, park Julianowski, przy muszli koncertowej

 

- 28 i 29 sierpnia, w godz. 12.00-19.00, Piknik „Zaszczep się na Piotrkowskiej”, Pasaż Schillera

W wybranych lokalizacjach, podczas pikników, osoby zaszczepione w ramach powyższej akcji będą otrzymywały ciekawe gadżety.

Szczepić będą miejskie centra medyczne: Rydygiera (w pasażu Schillera i w Parku Baden - Powella), Górna (na Młynku) oraz Bałuty (w Parku Julianowskim)

Ponadto punkt szczepień będzie na festiwalu Letnie Brzmienia, 23 lipca, podczas koncertu (w godz. 18.00-22.00) w EC1 Łódź, przy ul. Tuwima 46 będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.  Punkt szczepień prowadzony będzie przez Miejskie Centrum Medyczne im. Jonschera.

Polecane aktualności

na zdjęciu zawodnicy Master Łódź na arenie do beach wrestlingu wraz z trenerami ubrani w narodowe barwy

Łódzcy zapaśnicy z klubu Master Łódź na mistrzostwach Europy w beach wrestling

Michał Grzanka/Wydział Sportu

Reprezentanci klubu Master Łódź wystartowali w mistrzostwach Europy United World Wrestling w beach… więcej

Ruszył nabór wniosków o przyznanie w 2025 r. wyróżnienia „Mecenas łódzkiej kultury”

Wydział Kultury

Prezydent Miasta Łodzi ogłosił nabór wniosków o przyznanie w 2025 roku wyróżnienia „Mecenas łódzkiej… więcej

grafika promująca akcję healthy cities

Dołącz do wyzwania Healthy Cities z LUX MED – zadbaj o swoje zdrowie i zieloną przyszłość Łodzi!

Michał Grzanka/Wydział Sportu

Zdrowsi mieszkańcy, bardziej zielone miasto – to misja wyzwania Healthy Cities, organizowanego przez… więcej

Stary Rynek, uczestnicy pikniku spacerują przed namiotami wystawców

Piknik Pełen Wsparcia: integracja i pozytywna energia

W piątek, 6 czerwca Stary Rynek w Łodzi tętnił życiem i pozytywną energią. Odbył się tam Piknik… więcej

na zdjęciu 3 najlepsze zawodniczki stojące na podium w tym Dominika Umińska na drugim stopniu z medalami

Łodzianka zdobywa srebrny medal w JBL Triathlon Sieraków 2025

Michał Grzanka/Wydział Sportu

W dniach 30.05-01.06.2025 roku malowniczy Sieraków stał się areną zmagań triathlonistów z całej… więcej